Mika Levin-Smeds, Annika Lexén, Sofie Ivarsson, Ida Kåhlin, Maria Ranner, Reina Klemets, Kristina Hultman, Gabriel Walter, Maria Knutsson och Qarin Lood. Nellyan Leiva Lundström och Louise Malmros saknas på bilden.
Mika Levin-Smeds, Annika Lexén, Sofie Ivarsson, Ida Kåhlin, Maria Ranner, Reina Klemets, Kristina Hultman, Gabriel Walter, Maria Knutsson och Qarin Lood. Nellyan Leiva Lundström och Louise Malmros saknas på bilden.

Förbundsstyrelsen

Ida Kåhlin
Förbundsordförande
ida.kahlin@arbetsterapeuterna.se
08-507 488 03

Kristina Hultman
Förste vice ordförande
kristina.hultman@arbetsterapeuterna.se
070-680 77 34 

Annika Lexén
Andre vice ordförande
annika.lexen@arbetsterapeuterna.se
0708-53 08 55

Sofie Ivarsson
Ledamot
sofieivarsson@live.se
070-735 65 18

Reina Klemets
Ledamot, ordförande Sveriges Arbetsterapeutstudenter
klemets.reina@live.com 

Maria Knutsson
Ledamot 
maria.knutsson@aldrevardomsorg.goteborg.se
076-767 69 10

Nellyan Leiva Lundström
Ledamot
nellyan.leiva-lundstrom@malmo.se
073-377 16 62

Mika Levin-Smeds
Ledamot
mika.levin-smeds@norrkoping.se
070-601 42 91

Qarin Lood
Ledamot
qarin.lood@gmail.com
070-494 20 34 

Louise Malmros
Ledamot

Maria Ranner
Ledamot
maria.ranner@ltu.se
0920-49 14 52

Gabriel Walter
Ledamot
gabriel.walter@regionkalmar.se
076-881 99 31, 0480-848 57