Stockholm

Välkommen till Stockholmskretsens lokala sida! Stockholmskretsen representerar cirka 1 550 medlemmar från Nynäshamn i söder till Grisslehamn i norr. Medlemmarna arbetar inom regionen, kommunen samt inom den privata sektorn.

Protokoll på "Min sida"

Min sida hittar du kretsarnas mötesprotokoll, verksamhetsberättelser, verksamhetsplaner och andra mötesdokument som av GDPR-skäl behöver ligga bakom lås. 

Håll oss uppdaterade!

Glöm inte att uppdatera dina uppgifter på Min sida, så att du nås av våra utskick!

Kontaktuppgifter

Kretsstyrelsen hittar du på Min sida. Kontakta styrelsen på stockholmskretsen@arbetsterapeuterna.se.

Ronja Nordström
Kretsordförand
ronja.trulsdotter@gmail.com
070 617 45 47

Stefan Balogh och Eva-Lena Rindahl
Professionsstrateger
stefan.b@bosse-kunskapscenter.se
eva-lena.rindahl@attendo.se

Ingrid Berggren
Lokal ombudsman
Karolinska Solna/Huddinge
ingrid.berggren@regionstockholm.se

Kersti Sköld
Lokal ombudsman
SLSO Habilitering och Hjälpmedel
kersti.skold@regionstockholm.se

Ayse Tas
Lokal ombudsman
SLSO Primärvård och Psykiatri
ayse.tas@regionstockholm.se 

Gunilla Helgstrand
Lokal ombudsman
SLSO Geriatrik och ASIH
gunilla.helgstrand@regionstockholm.se

Gå med du också!

Bli medlem