Stockholm

Välkommen till Stockholmskretsens lokala sida! Stockholmskretsen representerar cirka 1550 medlemmar från Nynäshamn i söder till Grisslehamn i norr.

  • Lönecafé den 25 september med vår centrala ombudsman Aida från förbundet. Anmäl dig här
  • Arbetsterapins dag den 27 oktober är en söndag så vi ordnar en aktivitet någon närliggande dag. 

Kommande styrelsemöten: 

  • 9 oktober 2019
  • 15 januari 2020
  • 11 mars 2020 årsmöte

Våra styrelsemöten är öppna för alla medlemmar! Tid och plats annonseras innan varje möte. Anmäl innan så vi vet om vi ska beställa mat och eventuell specialkost. Boka in årsmötet redan nu!

Anmälan till aktiviteter, styrelsemöten eller om du har några frågor, kontakta oss på
stockholmskretsen@arbetsterapeuterna.se

Glöm inte att uppdatera dina uppgifter på Min sida, så att du nås av våra utskick!

Kontaktuppgifter

Kontakta styrelsen på stockholmskretsen@arbetsterapeuterna.se.

Ronja Nordström
Kretsordförande
ronja.nordstrom@sll.se 

Pernilla  Heving
Vice kretsordförande
pernilla.heving@ptj.se 

Cissi Lamke
Vice kretsordförande
Lokal ombudsman kommun
cecilia.lamke@stockholm.se 

Kersti Sköld
Lokal ombudsman region
kersti.skold@sll.se
0812335121

Ingrid Berggren
Lokal ombudsman region
ingrid.berggren@karolinska.se 
0856031130

Gunilla Helgstrand
Lokal ombudsman region
gunilla.helgstrand@sll.se 
0812338156

Michael Sahlin
Arbetsmiljöstrateg
michael.sahlin@iris.se 
0724021935

Eva Hogg
Professionsstrateg
eva.hogg@sll.se 

Fatemeh Goudarzi
Professionsstrateg
fatemeh.goudarzi@sll.se 

Gå med du också!

Bli medlem