Stockholm

Välkommen till Stockholmskretsens lokala sida! Stockholmskretsen representerar cirka 1550 medlemmar från Nynäshamn i söder till Grisslehamn i norr.

Årsmöte 2019

Onsdagen den 13 mars är det årsmöte på IOGTNTO Klara Södra Kyrkogata 20, plan 3. Kl. 17:00–17:45: Mingel med enklare middag/smörgås, kl. 18:00–18.45: Aida, ombudsman från förbundet, kl. 19:00–20:00: Årsmöte. Anmälan och eventuella motioner senast onsdag den 6 mars till stockholmskretsen@arbetsterapeuterna.se. Meddela eventuella allergier. 

Kontaktuppgifter

Pernilla Heving
Kretsordförande
pernilla.heving@ptj.se 
0812338543

Elin Andersson
Vice kretsordförande
Lokal ombudsman region
elin.andersson@sll.se 
0812345562

Kersti Sköld
Lokal ombudsman region
kersti.skold@sll.se
0812335121

Ingrid Berggren
Lokal ombudsman region
ingrid.berggren@karolinska.se 
0856031130

Gunilla Helgstrand
Lokal ombudsman region
gunilla.helgstrand@sll.se 
0812338156

Ann-Charlott Holmlöv
Lokal ombudsman kommun
ann-charlott.holmlov@sodertalje.se 
0852304923

Cissi Lamke
Lokal ombudsman kommun
cecilia.lamke@stockholm.se 
0850806676

Michael Sahlin
Arbetsmiljöstrateg
michael.sahlin@iris.se 
0724021935