Stockholm

Välkommen till Stockholmskretsens lokala sida! Stockholmskretsen representerar cirka 1550 medlemmar från Nynäshamn i söder till Grisslehamn i norr.

Håll oss uppdaterade!

Glöm inte att uppdatera dina uppgifter på Min sida, så att du nås av våra utskick!

Kontaktuppgifter

Kontakta styrelsen på stockholmskretsen@arbetsterapeuterna.se.

Ronja Nordström
Kretsordförande
ronja.nordstrom@sll.se 

Pernilla  Heving
Vice kretsordförande
pernilla.heving@ptj.se 

Cissi Lamke
Vice kretsordförande
Lokal ombudsman kommun
cecilia.lamke@stockholm.se 

Kersti Sköld
Lokal ombudsman region
kersti.skold@sll.se
0812335121

Ingrid Berggren
Lokal ombudsman region
ingrid.berggren@karolinska.se 
0856031130

Gunilla Helgstrand
Lokal ombudsman region
gunilla.helgstrand@sll.se 
0812338156

Michael Sahlin
Arbetsmiljöstrateg

Eva Hogg
Professionsstrateg
eva.hogg@sll.se 

Fatemeh Goudarzi
Professionsstrateg
fatemeh.goudarzi@sll.se 

Gå med du också!

Bli medlem