Hoppa till innehåll

Förbundsstyrelsen

Nedan finner du kontaktuppgifter till Sveriges Arbetsterapeuters förbundsstyrelse.


Ida Kåhlin

Förbundsordförande

ida.kahlin@arbetsterapeuterna.se
08-507 488 03


Kristina Hultman

Förste vice ordförande

kristina.hultman@arbetsterapeuterna.se
070–680 77 34


Karolina Behrnsten

Andre vice ordförande

karolina.behrnsten@arbetsterapeuterna.se
0700–85 67 63


Sofie Ivarsson

Ledamot

sofieivarsson@live.se


Emma Jansdotter

Ledamot

emma.jansdotter@arbetsformedlingen.se
010–488 11 59


Ann-Charlotte Kassberg

Ledamot

ann-charlotte.kassberg@ltu.se
070–522 53 37 


Mika Levin-Smeds

Ledamot

mika.smeds@valdemarsvik.se
070–601 42 91


Annika Lexén 

Ledamot

annika.lexen@med.lu.se
0708–53 08 55


Qarin Lood

Ledamot

qarin.lood@gmail.com
070–494 20 34


Katarina Rydberg

Ledamot

katarina.rydberg@regionuppsala.se
073–866 58 49


Maria Sjöberg

Ledamot

maria.s.sjoberg@norrbotten.se
0920–28 43 59


Lisa Akervall

Ledamot, ordförande Sveriges Arbetsterapeutstudenter

lisake-7@student.ltu.se
070–796 20 58

Ansvarig för sida:

Ann-Sofie Palmlöv 
Förbundet Sveriges Arbetsterapeuter

Organisationssekreterare

E-post:
Uppdaterad: 2019-01-16

En film om arbetsterapi

Arbetsterapeuterna använder viss data (cookies) för att försäkra sig om att du får en bra användarupplevelse.