Hoppa till innehåll

Kontaktuppgifter

Nedan finner du Uppsalakretsens kontaktuppgifter.

Kretsens mejladress

uppsalakretsen@arbetsterapeuterna.se

Katarina Rydberg

Kretsordförande
katarina.rydberg@regionuppsala.se
Tel: 073866 58 49

Nini Jansson

Lokal ombudsman kommun
nini.jansson@uppsala.se
Tel: 0187278705

Jesper Randberg

Lokal ombudsman kommun
jesper.randberg@uppsala.se
Tel: 0187278432

Linnea Kjell

Lokal ombudsman region
linnea.kjell@regionuppsala.se
Tel: 0186116805

Anna Torelm 

Arbetsmiljöstrateg
sonja.anna.torelm@akademiska.se
Tel: 0187277028

Shilan Jaderi

Kvalitetsombud
shilan.jaderi@regionuppsala.se 
Tel: saknas

Ann-Kristine Kristiansen

Kretskommunikatör
ann-kristine.kristiansen@attendo.se  
Tel: saknas

Ansvarig för sida:

Ann-Sofie Palmlöv 
Förbundet Sveriges Arbetsterapeuter

Organisationssekreterare

E-post:
Uppdaterad: 2018-06-08

En film om arbetsterapi

Arbetsterapeuterna använder viss data (cookies) för att försäkra sig om att du får en bra användarupplevelse.