Hoppa till innehåll

Kontaktuppgifter Stockholm

Nedan finner du Stockholmskretsens kontaktuppgifter.

Pernilla Heving

Kretsordförande
pernilla.heving@ptj.se
Tel: 0812338543

Elin Andersson

Vice kretsordförande
Lokal ombudsman landsting
elin.andersson@sll.se
Tel: 0812345562

Kersti Sköld

Lokal ombudsman landsting
kersti@plommenad.se
Tel: 086595563

Ingrid Berggren

Lokal ombudsman landsting
ingrid.berggren@karolinska.se
Tel: 0856031130

Gunilla Helgstrand

Lokal ombudsman landsting
gunilla.helgstrand@sll.se
Tel: 0812338156

Ann-Charlott Holmlöv

Lokal ombudsman kommun
ann-charlott.holmlov@sodertalje.se
Tel: 0852304923

Cissi Lamke

Lokal ombudsman kommun
cecilia.lamke@stockholm.se
Tel: 0850806676

Michael Sahlin

Arbetsmiljöstrateg
michael.sahlin@iris.se
Tel: 0708437900

Norma Feitosa Vallgren

Kretskommunikatör
norma_wallgren@hotmail.com
Tel: saknas

Jessika Edlinger Östberg

Kretskommunikatör
jessikaeo75@gmail.com
Tel: 0455305282

Ansvarig för sida:

Ann-Sofie Palmlöv 
Förbundet Sveriges Arbetsterapeuter

E-post:
Uppdaterad: 2018-05-30

En film om arbetsterapi

Arbetsterapeuterna använder viss data (cookies) för att försäkra sig om att du får en bra användarupplevelse.