Hoppa till innehåll

Kontaktuppgifter Skåne

Nedan finner du kontaktuppgifter till Skånekretsen.

Fredrik Linné

Kretsordförande
fredrik.linne2@trelleborg.se

Karin Olsson

Vice kretsordförande
karin.a.olsson@skane.se

Jenny Nilsson Tornberg

Kretskommunikatör
Lokal ombudsman region
SUS Skånes universitetssjukhus Malmö/ Lund
jenny.nilsson-tornberg@skane.se
Tel: 040333110

Agneta Nilsson

Lokal ombudsman region
KRHY Kristianstad, Ystad och Hässleholm, Div. specialiserad närsjukvård, Div. Primärvård ASIH. Habilitering och Hjälpmedel
agneta.eva.nilsson@gmail.com

Anders Sundin

Lokal ombudsman region
anders.sundin@skane.se

Ingrid Sandelin

Lokal ombudsman kommun
Kommuner: Hässleholm, Perstorp, Osby, Kristianstad, Bromölla, Östra Göinge, Klippan, Örkelljunga, Ängelholm, Båstad, Åstorp, Höganäs, Helsingborg, Tomelilla, Simrishamn, Ystad, Skurup, Sjöbo, Eslöv, Lund, Svalöv, Kävlinge, Burlöv, Staffanstorp, Hörby, Höör, Landskrona, Lomma, Svedala, Vellinge, Trelleborg, Malmö
ingrid.sandelin@sjobo.nu

Nellyan Leiva Lundström

Arbetsmiljöstrateg
Lokal ombudsman kommun
Kommuner: Svedala, Vellinge, Trelleborg, Malmö stad
forca1@hotmail.com

Linda Gustafsson

Kvalitetsombud
linda.m.gustafsson@malmo.se

Maria Svensson

Kvalitetsombud
E-post saknas

Ansvarig för sida:

Ann-Sofie Palmlöv 
Förbundet Sveriges Arbetsterapeuter

E-post:
Uppdaterad: 2018-09-28

Ämnen:

En film om arbetsterapi

Arbetsterapeuterna använder viss data (cookies) för att försäkra sig om att du får en bra användarupplevelse.