Hoppa till innehåll

Norrbottens kontaktuppgifter

Nedan finner du Norrbottenkretsens kontaktuppgifter.

Ida-Maria Barcheus

Kretsordförande
ida-maria.barcheus@norrbotten.se

Marie Pettersson

Lokal ombudsman region
marie.pettersson@norrbotten.se

Stefan Granlund

Kretskommunikatör
Stefan.granlund@norrbotten.se
Tel: 092779709 (arbete)

Anna Häggström

Ledamot Kalix delkrets
Anna.haggström@norrbotten.se

Stefan Granlund

Suppleant Kalix delkrets
Stefan.granlund@norrbotten.se

Maria Lundgren

Ledamot Piteå Delkrets
Arbetsmiljöstrateg
Maria.k.lundgren@norrbotten.se

Agneta Åkerström

Suppleant Piteå Delkrets
Agneta.akerstrom@alvsbyn.se

Kerstin Samuelsson

Ledamot Gällivare Delkrets
Kerstin.Samuelsson@gallivare.se

Eva Markinhuhta

Suppleant Gällivare Delkrets
Eva.markinhuhta@norrbotten.se

Linnéa Englund

Ledamot Luleå-Boden Delkrets
Linnea.englund@norrbotten.se

Veronica Säthergren

Suppleant Luleå-Boden Delkrets
Veronica.sathergren@soc.lulea.se

Ledamot Kiruna
Vakant

Marianne Sirkka

Kvalitetsombud
marianne.sirkka@norrbotten.se

Ansvarig för sida:

Ann-Sofie Palmlöv 
Förbundet Sveriges Arbetsterapeuter

Organisationssekreterare

E-post:
Uppdaterad: 2018-09-21

En film om arbetsterapi

Arbetsterapeuterna använder viss data (cookies) för att försäkra sig om att du får en bra användarupplevelse.