Hoppa till innehåll

Göteborgs kontaktuppgifter

Monica Fäldt

Kretsordförande
Lokal ombudsman kommun
monica.faldt@majornalinne.goteborg.se
Tel: 0707289114

Ingrid Mattiasson-Nilo

Vice kretsordförande kommun
ingrid.nilo@molndal.se
Tel: 031287508

Gunilla Rehn

Vice kretsordförande region
Lokal ombudsman region
Arbetsmiljöstrateg
gunilla.rehn@vgregion.se
Tel: 031826108

Maria Knutsson

Lokal ombudsman kommun
Arbetsmiljöstrateg
maria.knutsson@lundby.goteborg.se
Tel: 0313667690

Eva Andersson

Lokal ombudsman region
eva.v.andersson.56@gmail.com
Tel: 031282846

Paula Malinen

Lokal ombudsman VG region hab
paula.malinen@vgregion.se
Tel: 0317592319

Agneta Berlin

Kretskommunikatör
berlinagneta@gmail.com
Tel: 031456715

Isabelle Ottenvall Hammar

Kvalitetsombud
isabelle.o-h@neuro.gu.se
Tel: 0317865719

Iolanda Tavares Silva

Kvalitetsombud
iolanda.silva@vgregion.se
Tel: saknas

 

Ansvarig för sida:

Ann-Sofie Palmlöv 
Förbundet Sveriges Arbetsterapeuter

E-post:
Uppdaterad: 2018-10-19

En film om arbetsterapi

Arbetsterapeuterna använder viss data (cookies) för att försäkra sig om att du får en bra användarupplevelse.