Hoppa till innehåll

Förbundsstyrelsen

Nedan finner du kontaktuppgifter till Sveriges Arbetsterapeuters förbundsstyrelse.


Ida Kåhlin

Förbundsordförande

ida.kahlin@arbetsterapeuterna.se
08-507 488 03


Anna Ström

Förste vice ordförande

anna.strom@arbetsterapeuterna.se  
031-365 88 28 (arbete)


Karolina Behrnsten

Andre vice ordförande

karolina.behrnsten@arbetsterapeuterna.se
0700-856763 (arbete)


Emma Eriksson

Ledamot

emma.eriksson@gotland.se
0498-269376 (arbete)


Karin Granbom

Ledamot

karin.granbom@soc.lulea.se
0920-456444 (arbete)

Martin Gustafson

Ledamot

martin.gustafson@ltblekinge.se
0707-92 34 78

Emma Hagman

Ledamot, ordförande Sveriges Arbetsterapeutstudenter
ordfstudent@arbetsterapeuterna.se

 


Sandra Scherman

Ledamot

sandra.scherman@arbetsformedlingen.se
010-486 93 56 (arbete)



Katarina Rydberg

Ledamot

katarina.rydberg@regionuppsala.se 
0738-66 58 49



Helena Cronebäck

Mail: helena.croneback@sll.se
Tele:08-123 553 18
Mobil:0739-015108

Ledamot

helena.croneback@sll.se
0702-86 57 11



Emma Jansdotter 

Ledamot

emma.jansdotter@arbetsformedlingen.se
010-488 11 59


Annika Lexén

Ledamot

annika.lexen@med.lu.se
0708-53 08 55


Fotograf: Jonas Eriksson, Ulf Lundberg

Ansvarig för sida:

Ann-Sofie Palmlöv 
Förbundet Sveriges Arbetsterapeuter

Organisationssekreterare

E-post:
Uppdaterad: 2017-08-11

En film om arbetsterapi

Arbetsterapeuterna använder viss data (cookies) för att försäkra sig om att du får en bra användarupplevelse.